Всесвітньо відомий бренд Moschino був заснований італійцем Франко Москіно.

Франко навчався в Академії образотворчих мистецтв, одночасно підробляючи у різних модних виданнях.

Після закінчення академії він працював у знаменитому Домі Моди Versace стилістом та дизайнером. Стиль Москіно описували як “провокаційний”.

 

Франко робив ставку на зручність, гумор та легкість. “Модно те, що подобається!” – таке гасло компанії, яке втілено у її одязі та парфумерії. Франко Москіно першим сказав, що немає «хорошого» та «поганого» смаку, є талановиті та бездарні речі. Він завжди заявляв, що людина існує для моди, а мода для людини.

 

Власну колекцію жіночого одягу Moschino випустив у 1983 році, чоловічого – у 1986. Після цього під маркою бренду вийшли лінії одягу “Cheap and Chic” та “Moschino Jeans”.

Перейти на Brocard

Перший аромат Moschino побачив світ у 1987 році. Він повторював назву бренду – Moschino – і став досить успішним.

Критики дещо пізніше визнали цей парфум найконсервативнішим із усієї ароматної продукції бренду.

Акуратний, відточений дизайн, елегантна та стримана, як леді, для якої було створено цей букет, композиція принесла славу Moschino і як парфумерній компанії.

У 1996 році вийшли квіткові парфуми Cheap and Chic, які й досі користуються популярністю. Це була остання композиція, яка була створена за життя Франко.

Далі роботи над шедеврами «золотого» Moschino продовжила його муза, компаньйон та друг – Россел Джардіні. Компанія почала активно розробляти парфумерну лінію.