MATIS – всесвітньо відомий експерт насамперед в галузі догляду за шкірою обличчя.

Французька компанія MATIS була створена в 1985 році, і це було зумовлено насамперед любов’ю до жіночої краси та бажанням зберегти цю красу якомога довше.

MATIS – це компанія-виробник, її фабрика площею 10 000 кв. метрів (розташована у передмісті Парижа) надає їй статусу справжнього промислового підприємства.

Лабораторії MATIS розробляють засоби догляду за шкірою, обираючи для їх створення тільки найкращі активні інгредієнти: екстракти рослин, морські продукти, біотехнологічні компоненти.

У команді фахівців лабораторії MATIS поєднують свої знання хіміки, біологи та фахівці зі створення косметичних формул, які добре обізнані у всіх останніх наукових розробках.

Перейти на Brocard
MATIS схиляється перед красою та ставить перед собою високу мету – відновлення ідеального стану шкіри для будь-якого віку

Наявність власної лабораторії дозволяє MATIS створювати ексклюзивні формули, які постійно вдосконалюються завдяки новим активним інгредієнтам з постійним прагненням поєднати краще в науці і природі.

Технологічні спостереження, безперервні дослідження та тестування під медичним контролем дозволяють бути впевненими в ефективності та безпеці продуктів MATIS.