Компанія була заснована Хуго Босом в 1923 році. Спочатку він виробляв тільки робочий одяг – комбінезони, непромокальний одяг і плащі, а пізніше – різну уніформу. Юджин Холі, зять засновника, приєднався до компанії через 16 років, а в 1948 році діти Хуго Боса перетворили її в закриту акціонерну компанію з обмеженою відповідальністю.

Онуки Боса – Уве і Йохен Холлі – прийшли в компанію на початку сімдесятих років і стали її єдиними директорами-розпорядниками; в ті роки обсяг продажів становив близько 4 мільйонів марок ФРН. Компанія стала виробляти чоловічі костюми, які прославили бренд. Перша продукція експортувалася в країни Європи і США. Компанія розширила свою діяльність і виступила спонсором компанії Porsche на спортивних змаганнях з автомобільних перегонів. У 1984 році асортимент продукції розширився, і в нього увійшли такі вироби, як спортивні чоловічі сорочки з короткими рукавами і бавовняні футболки, були отримані ліцензії на виробництво трикотажних виробів та косметики. Компанія вийшла на міжнародну арену як спонсор автомобільних гонок по Формулі I, а також змагань з тенісу і гольфу. У 1985 році Hugo Boss стала відкритою акціонерною компанією.

В кінці вісімдесятих компанія продовжувала розширюватися, в результаті чого збільшилися її виробничі потужності та обсяги експорту. У 1990 році Рада директорів складався з шести членів. Уве Холі і Йохен Холі були призначені Головою Ради директорів і Віце – головою, відповідно. Незмінним дизайнером залишався Вернер Балдессаріні, який створив знаковий костюм від BOSS, одягнувшись в льон Європу і Америку, зробивши компанію одним із законодавців чоловічої моди. Обсяги продажів компанії Hugo Boss досягли майже 1 мільярда марок ФРН.

У 1993 році відбулася міжнародна презентація трьох нових торгових марок: HUGO Hugo Boss, BOSS Hugo Boss і BALDESSARINI Hugo Boss.

У 1994 році було видано ліцензію на марку BOSS Bodywear.

У 2002 Вернер Балдессаріні стає творчим консультантом Hugo Boss і головним дизайнером марки BALDESSARINI. У 2005 році марка BALDESSARINI Hugo Boss стає більш розкішним і ексклюзивним, автономним по дизайну брендом. Змінюється логотип марки – BALDESSARINI Baldessarini.
одний будинок на ринку представлений двома брендами: Boss і Hugo.

Під брендом BOSS випускається чоловічий і жіночий одяг. У свою чергу ТМ BOSS представлена ​​лінійками:

BOSS Orange, в яку входить повсякденна джинсовий одяг, як для чоловічої, так і жіночої аудиторії. З виходом колекції весна-літо 2018 BOSS Orange перейменована на BOSS Casual.

BOSS Green, раніше відома як BOSS Sport, включає в себе одяг для активного проведення часу, чоловічі костюми та жіночий одяг. З колекції весна-літо 2018 BOSS Green буде відома як BOSS Athleisure.

Під брендом HUGO випускається чоловічий і жіночий одяг. Колекціям характерний авангардний стиль, органічно переплітається з модними тенденціями.

Наручний годинник Hugo Boss

Hugo Boss тісно співпрацює з такими іменитими брендами, як Samsung, HTC і Huawei, C.W.F. Children Worldwide Fashion SAS, Shiseido і Procter & Gamble Prestige. Також між компанією підписана угода з Movado – відомим швейцарським виробником годин.

Парфумерія Hugo Boss

Перша туалетна вода Hugo Boss побачила світ в 1985 році. Це шедевральний аромат, який отримав назву Number One, що належить до групи фужерні. Його автором є парфумер П’єр Варнье.

В даний час парфумерна лінія представлена ​​42 неповторними композиціями, спрямованими на чоловічу і жіночу аудиторію.

Свого часу в рекламній кампанії Hugo Boss брали участь такі знаменитості, як Кріс Хемсворт, Райан Рейнольдс, Гвінет Пелтроу, Скотт Іствуд, Джаред Лето, Зак Ефрон, Джонатан Ріс-Майєрс, Тео Джеймс і Джерард Батлер.