Hugo Boss – один із світових лідерів на ринку чоловічого та жіночого одягу преміум-класу, відомий своєю інноваційною концепцією в моді.

Hugo Boss представлений у світі моди окремими брендами Boss та Hugo:

  • Hugo від Hugo Boss – «авангардний» бренд.
  • Boss Hugo Boss – елегантний бізнес бренд.

 

Ці бренди охоплюють різні цільові групи, що дозволяє досягти виняткової різноманітності якісних пропозицій.

Різномаїття від класичного вечірнього одягу та одягу для відпочинку до функціонального спортивного одягу та доповнюючих аксесуарів – створюють стиль для жінок і чоловіків, які долають усі перешкоди в житті та досягають успіху.

Перейти на Brocard

Німецький дизайнер-кравець Хюго Босс у 20-ті роки створював у одяг, іноді навіть без вказівки свого імені.

Спочатку він виробляв тільки робочий одяг – комбінезони, непромокальний одяг і плащі, а пізніше – різну уніформу.

Лише онуки Хюго – Уве та Йохан Холі – змогли поставити бізнес на надійну основу.

Саме вони почали використовувати ім’я діда як назву компанії та почали крок за кроком стверджувати авторитет компанії на міжнародній арені та збільшувати її частку на ринку.

Компанія Hugo Boss стала виробляти чоловічі костюми, які прославили бренд. Перша продукція експортувалася в країни Європи і США.

Компанія розширила свою діяльність і виступила спонсором компанії Porsche на спортивних змаганнях з автомобільних перегонів.

У 1984 році до асортименту продукції додались спортивні чоловічі сорочки з короткими рукавами і бавовняні футболки, крім того, були отримані ліцензії на виробництво трикотажних виробів та косметики.

HUGO BOSS – успіх, бездоганність та стиль

Перша туалетна вода Hugo Boss побачила світ в 1985 році. Це шедевральний аромат, який отримав назву Number One, що належить до групи фужерні. Його автором є парфумер П’єр Варнье.

В даний час парфумерна лінія представлена ​​42 неповторними композиціями, спрямованими на чоловічу і жіночу аудиторію.

Свого часу в рекламній кампанії Hugo Boss брали участь такі знаменитості, як Кріс Хемсворт, Райан Рейнольдс, Гвінет Пелтроу, Скотт Іствуд, Джаред Лето, Зак Ефрон, Джонатан Ріс-Майєрс, Тео Джеймс і Джерард Батлер.

Компанія вийшла на міжнародну арену як спонсор автомобільних гонок по Формулі I, а також змагань з тенісу і гольфу. Сьогодні Hugo Boss продовжує спонсорувати престижні заходи у спорті та мистецтві.