Бренд Collistar був cтворений у 1960-ті роки як косметичний підрозділ найбільшої в Італії фармацевтичної компанії Zambeletti S.p.А.

Грунтуючись на потужному  фармацевтичному досвіді Collistar з роками зайняв передові позициї серед виробників косметичних товарів та високу прихильність споживачів.

Перейти на Brocard

Чудовий зовнішній вигляд та здоров’я шкіри

Collistar пропонує оптимальні продукти для догляду за шкірою обличчя з урахуванням її індивідуальних потреб, СПА-догляд та ефективні антицеллюлітні програми для тіла, ідеальну косметику для створення трендового макияжу, спеціальні продукти для розкішної безпечної засмаги та, нарешті, з новою лінією Collistar Men’s Line, косметичні продукти для чоловіків.

Забезпечення високої якості та ефективності продукції

Розробка кожного продукту Collistar базується на косметичних, дерматологічних та офтальмологічних дослідженнях, визначається з науковою точністю, супроводжується суворими тестуванням та жорстким контролем якості.

Саме тому косметичні засоби Collistar правомірно стали символом найвищої якості, безпечної ефективності та виняткового співвідношення ціни та якості.