Фразцузький Модний Дім Chloé був заснований в 1952 Жаком Ленуаром і Геббі Агіон.

Ці два видатні майстри, які об’єднали світ бізнесу та моди, змогли вчасно побачити, що жінки прагнуть нового бачення моди – якоїсь нової форми, яка стала б рішенням того, як об’єднати розкіш і претензійність haute couture з безпосередністю прет-а-порте.

Революційним стало створення одягу «прет-а-порте де люкс» паралельно haute couture, без шкоди прекрасним тканинам, оздобленню, ідеальності крою та виконанню.

Отже, ставши першим брендом, що ступив на шлях «прет-а-порте де люкс», Chloé також започаткували багато інноваційних на той час проектів, які зараз здаються звичайною справою у світі готової сукні. Перші колекції Chloé були представлені St. Germain des Pres – виклик традиціям для всіх, хто знаходився у пошуку самовираження і хотів підкреслити свою індивідуальність.

Постійно вдосконалюючись та розвиваючись, враховуючи жіночі побажання та уподобання, Chloé вперше в історії моди створила ексклюзивні матеріали та дизайн, а також колірну палітру. Одяг став ще легшим і моднішим, а давно забуті матеріали набули другого життя. Продукція Chloé стала відомою серед поціновувачів стилю в країнах Європи, Азії та США.

Перейти на Brocard

Сутністю стилю Chloé є стиль, натхненність та свідомість

У 1974 році бренд випустив аромат, що носить ім’я Модного Дому і втілює той самий дух, що пронизує інший вимір – досконалий одяг. Зараз аромат входить до 20 найпопулярніших брендів у світі.

Chloé розширює свою мережу дистрибуції, представляючи одяг та аксесуари класу «люкс» по всьому світу: у США, Великобританії, Іспанії, Німеччині, Італії, Далекому Сході, відкриваючи індивідуальні бутіки та відділи в торгових центрах.

Віддаючи данину технікам сучасності, Chloé не забуває про свою філософію престижності, якості та паризького шарму.