Carolina Herrera – міжнародний Дім моди та краси, який відомий завдяки своїм яскравим, радісним та впевненим поглядам на життя.

Однойменний бренд був заснований у 1981 році Кароліною Еррера. Сфера діяльності бренду стрімко зростала і на сьогоднішній день представляє одяг, аксесуари для жінок, чоловіків так дітей, весільний одяг та парфумерію.

Парфумерна пригода Дому почалась у 1988 році з випуску першої парфумерної води Кароліни Еррера.

У 1996 році її дочка Кароліна Еррера де Баез приєдналась до команди бренду в якості креативного директора парфумерного напрямку Carolina Herrera, і з тих пір колекція парфумерії розширилася, включивши в себе більше 20 ароматів, що продаються в більш ніж 100 країнах світу.

Будинок моди і парфюмерії Carolina Herrera об’єднує три бренди, кожен з яких має свою особливу індивідуальність. Carolina Herrera New York представляє завжди бездоганну і витончену жінку, яка живе в Верхньому Іст-Сайді. CH Carolina Herrera втілює стиль безтурботним розкоші життя в найпрестижнішому районі міста, тісно пов’язаний з ключовою цінністю бренду – alegría de vivir ( «насолода життям»).

Нарешті, колекції лінійки 212 Carolina Herrera створені в стилі повсякденного шику для світських молодих людей, які живуть в центрі міста і відвідують вечірки недалеко від будинку.

Як модні, так і парфумерні колекції відображають невимушену елегантність, властиву культовому стилю засновниці Кароліни Еррера.