Dolce & Gabbana – це цілий всесвіт, що втілює прагнення до гламуру, шикарного життя і розкоші.

Жінка Dolce & Gabbana – це сильна особистість, яка подобається самій собі і знає, що подобається іншим. Вона може носити дуже сексуальний корсет або бюстгальтер під прозорою тканиною блузки або плаття, іноді навіть в різкому контрасті з ними, або суто чоловічі костюми з краваткою і білою сорочкою, і навіть чоловічу майку; але при цьому вона завжди у взутті на високих підборах, які роблять її ходу надзвичайно жіночною і сексуальною; вона може бути менеджером, дружиною, матір’ю, коханкою, але завжди залишається жінкою до глибини душі.

Чоловік Dolce & Gabbana трохи гедоніст, одягається для себе самого і дуже уважний до деталей. Він любить все те, що звільняє його від підпорядкування заздалегідь складеним схемами, він вільний і успішний. Він може з’явитися в офіс, як в бездоганному костюмі, так і в рваних джинсах і блейзері, тому що він диктує правила, а не підкоряється їм.

Перейти на Brocard

Домініко Дольче з’явився на світ 13 серпня 1958 року в Палермо, Італія. Подорослішавши, він став працювати підмайстром у кравця, а пізніше приєднався до справи свого батька.

Стефано Габбана народився 14 листопада 1963 року в Мілані, де пізніше вивчав графічне мистецтво і працював художником-графіком.

У цьому ж місті в 1982 році відбувається історична зустріч Домініко і Стефано. Молоді люди вирішують працювати разом і відкривають власну студію. Вони починають справу з нуля: спочатку часом не вистачало грошей навіть на їжу.

Абсолютно різні – експресивний Габбана і стриманий Дольче – проте були однодумцями щодо моди і стилю, що допомогло їм досягти успіху менш ніж за десять років.

У 1986 році Дольче і Габбана демонструють світові свою першу колекцію «Real Woman».

 

Ця назва стала ключем до розуміння всієї творчості Доменіко і Стефано, адже головною їхньою метою було створити образ справжньої жінки, яка б стала своєрідним протестом нудній та асексуальній моді 80-х.

Через деякий час, їх клієнткою стає сама Мадонна, яку обидва дизайнера обожнюють.

Список знаменитих шанувальників молодих кутюр’є безперервно поповнюється новими іменами, такими, як Демі Мур, Ніколь Кідман, Гвінет Пелтроу, Тіна Тернер.

Сфера діяльності дизайнерів так само значно розширюється: фірмовий знак Dolce & Gabbana поступово з’являється не тільки на одязі, а й на аксесуарах, спідній білизні і парфумах. У 1992 році з’являється перший аромат Dolce & Gabbana Parfum.